Žum a moje oblečení v jeho skříni

Žum a moje oblečení v jeho skříni

Představte si, že žum má skříň plnou mého oblečení.
Ne vážně, představte si to. Představte si, jak mi je, když musím své oblečení tahat z jeho skříně. A co teprve když vidím, že on to moje oblečení nosí. Děsivá představa, co? Pro mě realita.
Týká se to především následujících kousků oblečení:
 • několik mikin
 • pár triček
 • hromada ponožek (zvlášť těch tlustých)
 • jedny žabky
 • občas kalhoty (ty jsou mi beztak velké, tak ať)
 • trenky (super věc na spaní)

Šaty a sukně mi naštěstí nebere. Ale to by mě možná štvalo míň než ty ponožky. Nejhorší ale je, že žum všechny tyhle věci považuje za svoje stejně jako třeba boty nebo kravaty, které jsou jeho nesporně. A tak se neustále odehrávají následující (pro mě už vážně únavné) rozhovory:
Žum: Barboro, co to máš zas na sobě?
Barbor: Johna.
Ž: Naval.
B: Jako proč?
Ž: Protože je můj.
B: Už ne. Už je můj. A navíc je mi zima. Ty chceš, abych nastydla?
Ž: Nechci, ale John je můj.
B: Ty chceš, abych nastydla a umřela, bééé! Ty už mě nemáš rád, bééé!
Ž: No tak si ho nech, no.
B: No proto.
Abyste chápali, John je moje oblíbená mikina s velkým nápisem John Deere. To je naše oblíbená značka traktorů. Jo, s žumem nemáme společný vkus na hudbu ani filmy, nesdílíme názory na dění ve světě ani se neshodneme ohledně toho, čí je moje oblečení, ale máme společnou oblíbenou značku traktorů.
Dobře, musím přiznat, že ty věci původně nebyly moje. Ale pak jsem je viděla, vybrala jsem si je, označkovala je svým pachem a tak vůbec. Takže už jsou moje. Navíc jsou O MOC pohodlnější než upnuté a kraječkové věci pro holky. A žum mi je ze začátku dával dobrovolně. On má totiž dva módy: Nedám a Vemsito. O módu Vemsito jsem už psala v článku o tom, jak mi žum nutí věci, takže teď jen stručná ukázka toho, jak se projevuje v případě oblečení.
Žum: Barboro, není ti zima?
Barbor: Není, je mi teploučko.
Ž: Vem si Johna a ponožky.
B: Ale mně fakt není zima.
Ž: Bude. Vem si Johna a ponožky.
B: Ale-
Ž: Vem si Johna a ponožky jsem řekl.
B: No tak jo, no. Natahuju ruce nad hlavu.
Ž: Oblékl mi Johna. Levou!
B: Nastavuju levou nohu.
Ž: Oblékl mi ponožku. Pravou!
B: Nastavuju pravou nohu.
Ž: Oblékl mi druhou ponožku. No vidíš, pak že nechceš.
Ale v poslední době mi přijde nějaký přepnutý a zaseknutý v módu Nedám a jeho obdobě Proč-Máš-Na-Sobě-Moje-Ponožky. A vzhledem k tomu, že jsem lehounce nepořádná, občas přijde i mód Kde-Je-Zase-John nebo Proč-Jsou-Moje-Ponožky-Za-Postelí. Žum to zkoušel vyřešit tak, že mi k Vánocům pořídil troje chlupaté ponožky do postele. Měkounké, pruhované, teplounké, prostě dokonalé. Já už nevím, kde je mám. Nenosím je, mám ty ze žumovy skříně.
Zaplaťpámbu se ale žum naučil, že když je Barboře zima, není to dobré. A tak (k mému vlastnímu překvapení) může nastat i tohle:
Barbor: Žumi, vážná věc. Nutně potřebuju Johna.
Žum: Ale teď ho mám na sobě já.
B: Vidím. Tak šup.
Ž: Notakjóno.
A to je celé, fakt! Prostě kouzlo! Každopádně mě pořád trápí, že si žum moje oblečení přivlastňuje. Jako jasně, já na další oblečení ve skříni místo nemám, ale stejně. Nevíte, co bych s tím mohla dělat? Za vaše tipy předem díky.
PS: Jestli se články na hlavní stranu vybírají tak, jak si myslím, že se vybírají, čekejte mě tam hned zítra. Titulek: Žiju s transvestitou. Co mám dělat? Ptá se zděšeně blogerka BJ.

14 thoughts on “Žum a moje oblečení v jeho skříni

 1. Je moc hezké a romantické mít společnou oblíbenou značku traktorů :D Tato situace je velice složitá a já bohužel nemám s ničím podobným zkušenosti, takže ti nejspíš neporadím, ale dej tomu čas a ono se to určitě nějak vyřeší… :D

 2. Super článek :-D Já občas svému muži kradu tepláky, v létě jsem nosila jeho šortky a často mám studené ruce, takže se k němu běžím ohřát. To znamená, že mu přitisknu ledové dlaně na záda nebo na břicho, protože on krásně hřeje, jako kamínka. Moc nadšený z toho není xD Moje věci mi zatím nekrade, stejně by se do toho nenarval, když mám nějaký metr padesát :D

 3. Navrhla bych oblíbené mikiny a oblíbené ponožky kupovat dvakrát, ale počítám, že ani to by nepomohlo – obě mikiny by skončily v jedné skříni a byla by verze Nedámto. :-D

 4. Ehm… to jak vystřižené z mého života. Naneštěstí má můj šermíř jen dvě mikči, které nosí pořád dokola. Tedy on má jednu a já tu druhou. A pak nadává, kde má tu druhou a já se vymlouvám, že je v pračce a přitom jí mám na sobě. Už celé roky plánuji, jak mu koupím třetí mikču, aby to celé probíhalo tak nějak hladčeji. Ale vždy si koupím mikinu pro sebe a on má prostě smůlu. A já ji pak nenosím, protože mám jednu z jeho mikin :D

 5. Pěkné, také jsem chodila v milého pánské košili. Byla pohodlná a hezky voněla:) Teď si občas půjčuji jednu jeho obzvláště teplou mikinu.

 6. [13]: "hezky voněla" – to je přesně ono! Proto nemůžeme mít dvě stejné mikiny, protože bez té vůně by to nebylo ono. Uhodila jsi hřebíček na hlavičku, řekla bych. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.