Kdybych dostala 10 korun…

Kdybych dostala 10 korun…

V minulém díle (čti: u mě na Facebooku) jste viděli:

Zjevně se vám to vcelku líbilo. Mně taky, jsem totiž královna Coby-kdyby. Hrozně ráda si představuju nesmysly, a tak jsem si vypředstavovala celý tenhle článek, který vám doporučuju strávit následujících 5 minut.

Vzdělá vás to? Ne.

Bude vás to bavit? No to si pište! Tak s chutí do toho. (A nezapomeňte mi do komentářů napsat pár vlastních coby-kdyby.)

>> Kdybych dostala 10 korun pokaždé, když se mě někdo zeptá „Cos zase rozbila, prosimtě?“… nemuselo by mě vůbec trápit, co jsem rozbila.

>> Kdybych dostala 100 korun pokaždé, když se mi zachce někam vyrazit… vyrazila bych dvakrát ročně na cestu kolem světa.

>> Kdybych dostala 1000 korun pokaždé, když v obchodě uvidím něco, co nutně potřebuju… měla bych byt narvaný zbytečnými kravinami.

>> Kdybych dostala čokoládu pokaždé, když se přejím sladkého tak, že je mi zle… snědla bych ji a bylo by mi ještě hůř.

>> Kdybych si zapamatovala jedno slovíčko pokaždé, když fňukám „Ta italština mi vůbec neleze do hlavy!“… zjevně by mi ta italština začala lézt do hlavy. Finalmente!

Kdybych dostala korunu pokaždé, když něco vyliju....

>> Kdybych dostala chlup pokaždé, když volám na psa „Čičičí!“… mohla bych si poskládat čtvrtou kočku. (Za předpokladu, že by to nebyly chlupy psí, ty na kočky nejdou.)

>> Kdybych dostala druhou výplatu pokaždé, když tu normální prošustruju… stejně bych byla v půlce měsíce na nule.

>> Kdybych dostala nové šaty pokaždé, když tvrdím, že nemám co na sebe…. stejně bych pořád dokola nosila své troje oblíbené.

>> Kdybych dostala áčko pokaždé, když tvrdím, že nedám zkoušku… můj průměr by byl pořád 1,0.

>> Kdybych dostala pohlavek pokaždé, když vypustím z papule nějakou nebetyčnou blbinu… byla bych bita jako žito. A možná bych začala přemýšlet o tom, co povídám.

>> Kdybych dostala panáka slivovice pokaždé, když na návštěvě u žumovy rodiny podesáté odmítám nabízený alkohol… byla bych fakt strašně nešťastná.

>>  Kdybych dostala nové punčochy pokaždé, když se mi na starých udělá díra… tož to by byl svět krásný!

A teď vy! Šup s vašimi coby-kdyby do komentářů!

PS: Jestli tak jako já milujete e-maily a chcete konečně dostat nějaký smysluplný, nechte mi tu na sebe mail. Jednou měsíčně vám pošlu souhrn toho, co se u mě událo nového. A nespamuju! 🙂

10 thoughts on “Kdybych dostala 10 korun…

 1. Kdybych se pokaždé, když dostanu záchvat smíchu rozbrečela, asi bych se radši nesmála. Kdybych pokaždé, když bych se usmívala nad chybami a smůlou ostatních facku, byla bych asi ufackovaná k smrti. Například 😂

 2. Na mě to nejvíc platí s tím pohlavkem! 😀 V současné době mě nepadá jen jedna věc: Kdybych dostala huňatou deku pokaždé, když řeknu, že je mi zima, tak už bych byla pod tou hromadou nenávratně zahrabaná.

 3. Kdybych pokaždé, když trpím světobolem, dostala 10 korun, byla bych už opravdu velký boháč.
  Kdybych místo každého naštvání dostala záchvat smíchu, nejspíš bych měla nejnamakanější bránici na světě.
  Kdyby se moje myšlenky stávaly realitou pokaždé, když mě někdo na ulici obtěžuje cigaretových dýmem, asi by už půlka Prahy z bezpečnostních důvodů nekouřila.
  Ale možná bych jenom dostala ten záchvat smíchu z předchozího bodu a zase bych si jenom trochu posílila bránici 🙂

 4. Tyjo, vy máte všichni takové skvělé nápady 😀 Mě napadá už snad jenom : Kdybych všechny slzy, který jsem probrečela smíchem dala na jedno místo, vznikl by další oceán 😀 Nebo kdybych měla tolik solit každé jídlo, jak chce přítel, vznikly by solné doly 😀 Těším se na další článek! ♥

  WantBeFitM

  1. To přítel tolik solí? 😀 Žum zas do všeho leje kečup a další fujtajbly. Ale kečupové doly nezní úplně dobře. 😀

 5. To jsem se nasmála 😀 😀 úžasné nápady. Já bych asi mohla napsat, že kdybych pokaždé, co zapomenu na schůzku nebo nějaký pracovní úkol, dostala 10 korun. Mohla bych si zaplatit asistentku, která mi to bude připomínat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.