Je tu: barborové tričko!

Je tu: barborové tričko!

Přátelé, toto je historický moment. Světlo světla spatřilo…

*fanfára*

první flekuvzdorné tričko! Esence barborovosti, všechny barvy a fleky světa na jednom místě, prostě dokonalost sama. Jak vznikalo a hlavně: jak k němu můžete přijít vy? Račte pokračovat ve čtení, hned vám to povím.

Barbora návrhářkou

Na samém začátku stála nabídka od Vyrobsitričko.cz. Jo, nabídka spolupráce, co bych to nepřiznala? Tahle mi totiž dávala smysl: můžu si vyrobit vlastní tričko pro sebe i pro vás a o celém procesu napsat to, co si doopravdy myslím. A tak jsem se poprvé v historii svého blogu rozhodla na spolupráci kývnout.

Sama jsem totiž o barborových tričkách už nějakou dobu přemýšlela a v hlavě jsem nosila několik návrhů. Jeden z nich jsem tedy zrealizovala – za pomoci své skvělé kolegyně Zdeňky. Zdeňka dělá svatební noviny a různé další grafické záležitosti, takže namalovat mi fleky na tričko pro ni nebyl problém. A že jsou… no… jako malované!

Udělátko pro telátka

Editor na Vyrob si tričko je vážně blbuvzorný – a zaplaťpámbu za to. Vyberete střih trička, nahážete na něj motivy z nabídky nebo vlastní obrázek, přidáte textík… Pod tričkem hned vidíte, kolik vás bude stát. Cena se odvíjí od počtu obrázků a textu, které použijete, i od jejich velikosti. No, to je asi fér, což?

Narazila jsem jen na jeden problém: když jsem nahrávala svůj obrázek, editor mi nejdřív nahlásil, že je moc velký, a potom zas, že je moc malý a že to s ním bude celé kostičkované. V reálu ale tričko vypadá božsky. Co myslíte?

Samotné tričko mi pak přišlo do dvou nebo tří dní – vážně překvapivě rychle. Kdyby mi takhle rychle chodilo všechno, byla bych nadšená. Zvlášť když objednávám dárky pro kamarády týden před jejich narozeninami… Mimochodem, vlastní tričko, to by vůbec nebyl špatný dárek!

Co tím chtěl básník říct?

A jak jsem vlastně přišla na design trička? Inu, chtěla jsem něco, co vyjadřuje, jaké je být „barborovitá“ – bílá trička věčně nejsou bílá a kamarádi vám pořád říkají „Jejda, ty jsi ale jelito!“ Kdybych se měla brát vážně, dávno by mi přeskočilo. A tak je moje tričko jako já: veselé, barevné, trochu praštěné a hodně barborové. 🙂

Jedno tu mám pro vás!

A teď to hlavní: mám tu tričko pro jednoho (nebo spíš jednu) z vás! Je to dámské emko (aby se do něj nevešly jen drobotinky) a můžete ho ode mě dostat za svůj nápad. Na mém Facebooku najdete příspěvek s tímhle článkem, pod který mi napište:

Kdybyste měli vyrobit tričko, které bude vyjadřovat to, jací jste, co by na něm bylo?

Aby tričko vyhrál opravdicky někdo barborový, je soutěž jen pro mé fanoušky, takže se ujistěte, že jste dali barborové stránce palec nahoru. 🙂 Soutěžíme až do pátku 6. dubna

Ahoj na Facebooku!

10 thoughts on “Je tu: barborové tričko!

 1. Hm… škoda že eMko. Takže mě do soutěže počítat nemusíš 😀 Nu přesto napíšu co by vyjadřovalo tedy mě.

  „Jejda to je flíček??“
  „Kdepak to je naschvál!“ 😀

  protože jsem také velmi šikovná a většina mých triček nevypadá tak jak by mělo 😀

   1. Jojo to teda určitě bylo. 😀 A nejvíc by se mi asi hodilo do práce, protože tam jsem špinavá vždycky asi nejvíc, aneb když se snažím zůstat čistá, nikdy se mi to nepodaří. Když se naopak nesnažím, a počítám s tím, že se zamažu, jsem čistá jako obrázek. 🙂

 2. Blahopřeju k vlastnímu tričku, povedlo se! Do soutěže se nezapojím, protože mám velký problém, aby mi vůbec něco sedělo, jsem prostě prostorově výrazný hobit 😀 Ale kdybych si měla na tričko napsat nějaký nápis, bylo by to asi: „Stále hledám dveře do Narnie.“ 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.